Partnerzy

Współpracujemy z:

 

Oferujemy pomoc w uzyskaniu zwrotu podatku zagranicznego m.in z Belgii, Niemiec, Holandii itd. Zajmujemy się również  rozliczaniem Polskich podatków PIT. Dzięki dużemu doświadczeniu nasza firma ma bardzo dobre rezultaty w załatwianiu spraw w zagranicznych urzędach.

 

Dane firmy:

Tax-Pol
Wałbrzyska 6
52-314 Wrocław

NIP 8992864296
REGON 383650497

 

 

Biuro Rachunkowe Inpensa oferuje usługi księgowe dla małych, średnich i dużych firm. Prowadzimy księgi rachunkowe oraz księgi podatkowe, a także outsourcing kadr i płac. Zapewniamy kompleksową obsługę księgową, dzięki czemu nasi klienci nie muszą się martwić, niczym co jest związane z księgowością i mogą spokojnie prowadzić swoją firmę.

 

Dane firmy:

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24

51-160 Wrocław

tel. 71 300 14 14 kom. 690 275 275

biuro@inpensa.pl

 

Melpe – fakturowanie online

Z dumą możemy pochwalić się tym, że jesteśmy partnerem Melpe – czytelnego i funkcjonalnego programu do fakturowania, prowadzenia rozrachunków, monitorowania przepływu środków pieniężnych i wiele więcej.

Jako najważniejsze zalety Melpe, możemy wskazać:

  • możliwość weryfikacji kontrahenta na białej liście,
  • dostęp do bazy GUS,
  • opcja wystawiania dokumentów w językach obcych,
  • możliwość wystawienia dokumentu w innej walucie (do celów podatkowym program automatycznie przelicza na złote polskie),
  • system CRM szanse sprzedaży,
  • wysyłanie dokumentów z programu, bez konieczności wcześniejszego pobrania,
  • możliwość pełnego lub częściowego rozliczania faktur.

Dostęp do funkcjonalności programu administrator może nadać nie tylko pracownikom przedsiębiorstwa, ale także np. biurom rachunkowym. Melpe – program do faktur online daje naszym klientów możliwość darmowego użytkowania programu przez okres 12 miesięcy (później 72,00 zł netto rocznie). Zapraszamy do kontaktu ws. kodów rabatowych.